- VPR242U050N3L
VPR242U050N3L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - 2400uF ±20% - 50VDC - Radial Through Hole - 92.1x25.4mm Dia - 10.2mm Lead Spacing - -55°C to ...
Description
Aluminum Electrolytic Capacitor - 2400uF ±20% - 50VDC - Radial Through Hole - 92.1x25.4mm Dia - 10.2mm Lead Spacing - -55°C to 105°C