- VPR132U025L1L
VPR132U025L1L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - 1300uF ±20% - 25VDC - Radial Through Hole - 41.3x22.2mm Dia - 7.6mm Lead Spacing - -55°C to ...
Description
Aluminum Electrolytic Capacitor - 1300uF ±20% - 25VDC - Radial Through Hole - 41.3x22.2mm Dia - 7.6mm Lead Spacing - -55°C to 105°C