- SK470M063ST
SK470M063ST
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - 47uF ±20% - 63VDC - Radial Through Hole - 11x8mm Dia - 3.5mm Lead Spacing - 85°C - Tape&Reel
PACK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description