- SK470M050ST
SK470M050ST
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - 47uF ±20% - 50VDC - Radial Through Hole - 11x6.3mm Dia - 2.5mm Lead Spacing - 85°C - Tape&Re ...
PACK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Aluminum Electrolytic Capacitor - 47uF ±20% - 50VDC - Radial Through Hole - 11x6.3mm Dia - 2.5mm Lead Spacing - 85°C - Tape&Reel