- SK470M025ST
SK470M025ST
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - 47uF ±20% - 25VDC - Radial Through Hole - 11x5mm Dia - 2mm Lead Spacing - 85°C - Tape&Reel
Description