- SK2R2M050ST
SK2R2M050ST
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - 2.2uF ±20% - 50VDC - Radial Through Hole - 11x5mm Dia - 2mm Lead Spacing - 85°C - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description