- SK102M050ST
SK102M050ST
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - 1000uF ±20% - 50VDC - Radial Through Hole - 25x16mm Dia - 7.5mm Lead Spacing - 85°C - Tape&R ...
PACK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Aluminum Electrolytic Capacitor - 1000uF ±20% - 50VDC - Radial Through Hole - 25x16mm Dia - 7.5mm Lead Spacing - 85°C - Tape&Reel