Search Keywords: SK102M025ST
  • Part No:
    SK102M025ST
    EAR99
    100
  • Capacitance Value:
    1000 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Voltage:
    25 VDC