- SK100M100ST
SK100M100ST
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - 10uF ±20% - 100VDC - Radial Through Hole - 11x6.3mm Dia - 2.5mm Lead Spacing - 85°C - Tape&R ...
Description
Aluminum Electrolytic Capacitor - 10uF ±20% - 100VDC - Radial Through Hole - 11x6.3mm Dia - 2.5mm Lead Spacing - 85°C - Tape&Reel