- SEK470M200ST
SEK470M200ST
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - 47uF ±20% - 200VDC - Radial Through Hole - 21x13mm Dia - 5mm Lead Spacing - 105°C - Bulk
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
PACK Packaging
Description