- SEK331M050ST
SEK331M050ST
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - 330uF ±20% - 50VDC - Radial Through Hole - 21x10mm Dia - 5mm Lead Spacing - 105°C - Bulk
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
PACK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description