- SEK221M200ST
SEK221M200ST
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - 220uF ±20% - 200VDC - Radial Through Hole - 42x18mm Dia - 7.5mm Lead Spacing - 105°C - Bulk
Description