Search Keywords: SEK221M063ST
  • Part No:
    SEK221M063ST
    EAR99
    200
  • Capacitance Value:
    220 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Voltage:
    63 VDC