Search Keywords: SEK220M025ST
  • Part No:
    SEK220M025ST
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    22 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Voltage:
    25 VDC