- LPX101M350A1P3
LPX101M350A1P3
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Snap-In - 100uF ±20% - 350VDC - 10mm Pin Spacing - 25x22mm Dia - 85°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description