- LP332M050E3P3
LP332M050E3P3
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - RaDia - 105°Cl - Snap-In - 3300uF ±20% - 50VDC - 10mm Pin Spacing - 35x30mm Dia - 105°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description