- LP221M250E1P3
LP221M250E1P3
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - RaDia - 105°Cl - Snap-In - 220uF ±20% - 250VDC - 10mm Pin Spacing - 25x30mm Dia - 105°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Description