- LP182M200H9P3
LP182M200H9P3
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - RaDia - 105°Cl - Snap-In - 1800uF ±20% - 200VDC - 10mm Pin Spacing - 50x35mm Dia - 105°C
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description