- LP103M025H3P3
LP103M025H3P3
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - RaDia - 105°Cl - Snap-In - 10000uF ±20% - 25VDC - 10mm Pin Spacing - 30x35mm Dia - 105°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Description