- HES551G450V4C
HES551G450V4C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 550uF (–10 +50%) - 450VDC - 2in Dia x 4.125in
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description