- CGS984U016X8L
CGS984U016X8L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 980000uF (–10 +75%) - 16VDC - 3in dia x 8.625in high
Description