- CGS942T200X4C
CGS942T200X4C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 9400uF (–10 +50%) - 200VDC - 3in dia x 4.125in high
Description