- CGS902T250W5L
CGS902T250W5L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 9000uF (–10 +50%) - 250VDC - 2.5in dia x 5.625in high
Description