- CGS874U7R5X5C
CGS874U7R5X5C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 870000uF (–10 +75%) - 7.5VDC - 3in dia x 5.125in high
Description