- CGS851U100R2C
CGS851U100R2C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 850uF (–10 +75%) - 100VDC - 1.375in dia x 2.125in high
Description