- CGS821U075R2C
CGS821U075R2C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 820uF (–10 +75%) - 75VDC - 1.375in dia x 2.125in high
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description