- CGS781T400V4C
CGS781T400V4C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 780uF (–10 +50%) - 400VDC - 2in dia x 4.125in high
Description