- CGS663U016V4C
CGS663U016V4C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 66000uF (–10 +75%) - 16VDC - 2in dia x 4.125in high
Description