- CGS653U025W4C
CGS653U025W4C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 65000uF (–10 +75%) - 25VDC - 2.5in dia x 4.125in high
Description