- CGS632T350X5L
CGS632T350X5L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 6300uF (–10 +50%) - 350VDC - 3in dia x 5.625in high
Description