Search Keywords: CGS622U150W5L
  • Part No:
    CGS622U150W5L
    EAR99
    15
  • Capacitance Value:
    6200 uF
  • Tolerance:
    -10 to 75 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Voltage:
    150 VDC