- CGS621T450V2L
CGS621T450V2L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 620uF (–10 +50%) - 450VDC - 2in dia x 2.625in high
Description