- CGS612U063R2C
CGS612U063R2C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 6100uF (–10 +75%) - 63VDC - 1.375in dia x 2.125in high
Description