- CGS603U063W4C
CGS603U063W4C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 60000uF (–10 +75%) - 63VDC - 2.5in dia x 4.125in high
Description