- CGS562T250V5L
CGS562T250V5L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 5600uF (–10 +50%) - 250VDC - 2in dia x 5.625in high
Description