- CGS532T450X5L
CGS532T450X5L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 5300uF (–10 +50%) - 450VDC - 3in dia x 5.625in high
Description