- CGS513U050X5R
CGS513U050X5R
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 51000uF (–10 +75%) - 50VDC - 3in dia x 5.875in high
Description