- CGS503U025V5L
CGS503U025V5L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 50000uF (–10 +75%) - 25VDC - 2in dia x 5.625in high
Description