- CGS502T200W5C
CGS502T200W5C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 5000uF (–10 +50%) - 200VDC - 2.5in dia x 5.125in high
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description