- CGS453U075W4C
CGS453U075W4C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 45000uF (–10 +75%) - 75VDC - 2.5in dia x 4.125in high
Description