- CGS413U025V4C
CGS413U025V4C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 41000uF (–10 +75%) - 25VDC - 2in dia x 4.125in high
Description