- CGS403U040V3C
CGS403U040V3C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 40000uF (–10 +75%) - 40VDC - 2in dia x 3.125in high
Description