- CGS394U010V5L
CGS394U010V5L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 390000uF (–10 +75%) - 10VDC - 2in dia x 5.625in high
Description