- CGS383U016R3C
CGS383U016R3C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 38000uF (–10 +75%) - 16VDC - 1.375in dia x 3.125in high
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description