- CGS332T450X8L
CGS332T450X8L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 3300uF (–10 +50%) - 450VDC - 3in dia x 8.625in high
Description