- CGS324U050X8L
CGS324U050X8L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 320000uF (–10 +75%) - 50VDC - 3in dia x 8.625in high
Description