- CGS313U050W4C
CGS313U050W4C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 31000uF (–10 +75%) - 50VDC - 2.5in dia x 4.125in high
Description