- CGS283U050V5C
CGS283U050V5C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 28000uF (–10 +75%) - 50VDC - 2in dia x 5.125in high
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description