- CGS283U025V3C
CGS283U025V3C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 28000uF (–10 +75%) - 25VDC - 2in dia x 3.125in high
Description