- CGS282T500X4L
CGS282T500X4L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 2800uF (–10 +50%) - 500VDC - 3in dia x 4.625in high
Description